لیست محصولات این تولید کننده صنايع غذايي ميرود كنار (تاپسی)

صنايع غذايي ميرود كنار (تاپسی)

توليد كنسرو ماهي، مرغ، كنسرو لوبيا و بسته بندي گوشت قرمز و همچنين واردات ماهي، مواد اوليه،بسته بندي و ماشين آلات توليد و صادرات غذاي دريايي و كنسرو.

صنايع غذايي ميرود كنار (تاپسی)| محصولات تاپسی


نام تجاری TOPSI در سال 2011 در ایران با سرمایه گذاری مشترک شرکت Sadr Darya و شرکت صنایع غذایی میروند کنار ثبت شده است.


این تنها در ایران فعال بوده و هدف از صادرات محصولات دریایی شامل محصولات دریایی و کشت محصولات کشاورزی به عنوان مواد اولیه برای تامین بازارهای اروپایی، آسیای شرقی و کشورهای حوزه خلیج است.


علاوه بر این در سال 2016، محصولات منحصر به فرد آن (ارزش افزوده) را به دلیل همکاری شرکای تجاری خود به خصوص شرکت Glud & Marstrand در دانمارک توسعه داده است.


شركت ميرود كنار در تاريخ 79/11/3 تحت شماره 684 در اداره ثبت اسناد و املاك بابلسر تاسيس شد. و هم اكنون در ضمينه توليد كنسرو ماهي، مرغ، كنسرو لوبيا و بسته بندي گوشت قرمز و همچنين واردات ماهي، مواد اوليه،بسته بندي و ماشين آلات توليد و صادرات غذاي دريايي و كنسرو.


سوپرمارکت اینترنتی شیراز 1717


لوگو


محصولات این شرکت در سوپرمارکت اینترنتی شیراز۱۷۱۷ با بالاترین کیفیت محصول از نظر شکل و نحوه بسته بندی برای مشتریان شیراز 1717 به صورت اینترنتی ارسال میگردد.
از مزیت های خرید از سوپرمارکت اینترنتی شیراز 1717 سرعت و دقت در ارسال کالای مورد نیاز شماست که در زمان کمتر از ۲ ساعت خرید(سفارشات) شما به دست شما خواهد رسید.
با خرید بیش از مبلغ مشخص شده در سایت هزینه ارسال رایگان  می باشد. که باعث صرفه جویی بیشتر در وقت و هزینه شما می شود.


توجه فرمایید شما میتوانید در بخش پوشش دهی ما مناطق تحت پوشش ما را ببینید در صورتی که منطقه شما در صفحه پوشش دهی نباشد خواهشمند هست با تماس ما را مطلع کنیم تا بتوانیم در صورتی که امکان ارسال باشد بهترین سرویس را به شما بدهیم.
هزینه کالای مورد نظر خود را میتوانید چه به صورت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی  و چه به صورت پرداخت در محل ( نقد یا با استفاده از دستگاه کارت خوان ) پرداخت کنید.


مشکلات محصولات


در صورتی که محصولات مشکلاتی را داشتن اعم از شکل بسته بندی و هر موارد ما را مطلع کنید تابا ضمانت تعویض ۲۴ ساعته دیگر نگران چیزی نباشید .
سوپرمارکت اینترنتی شیراز۱۷۱۷ در کنار شماست .
همیشه و هر جا کالای مورد نیاز خود را با سرعت بالا خریداری کنید.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف