لیست محصولات این تولید کننده صنايع غذايي ميرود كنار (تاپسی)

صنايع غذايي ميرود كنار (تاپسی)

توليد كنسرو ماهي، مرغ، كنسرو لوبيا و بسته بندي گوشت قرمز و همچنين واردات ماهي، مواد اوليه،بسته بندي و ماشين آلات توليد و صادرات غذاي دريايي و كنسرو.

صنايع غذايي ميرود كنار (تاپسی)| محصولات تاپسی


نام تجاری TOPSI در سال 2011 در ایران با سرمایه گذاری مشترک شرکت Sadr Darya و شرکت صنایع غذایی میروند کنار ثبت شده است.


این تنها در ایران فعال بوده و هدف از صادرات محصولات دریایی شامل محصولات دریایی و کشت محصولات کشاورزی به عنوان مواد اولیه برای تامین بازارهای اروپایی، آسیای شرقی و کشورهای حوزه خلیج است.


علاوه بر این در سال 2016، محصولات منحصر به فرد آن (ارزش افزوده) را به دلیل همکاری شرکای تجاری خود به خصوص شرکت Glud & Marstrand در دانمارک توسعه داده است.


شركت ميرود كنار در تاريخ 79/11/3 تحت شماره 684 در اداره ثبت اسناد و املاك بابلسر تاسيس شد. و هم اكنون در ضمينه توليد كنسرو ماهي، مرغ، كنسرو لوبيا و بسته بندي گوشت قرمز و همچنين واردات ماهي، مواد اوليه،بسته بندي و ماشين آلات توليد و صادرات غذاي دريايي و كنسرو.


فروشگاه اینترنتی شیراز 1717


لوگو


محصولات این شرکت در  فروشگاه اینترنتی شیراز۱۷۱۷ با بالاترین کیفیت محصول از نظر شکل و نحوه بسته بندی برای مشتریان شیراز 1717 به صورت اینترنتی ارسال میگردد.
از مزیت های خرید از فروشگاهاینترنتی شیراز 1717 سرعت و دقت در ارسال کالای مورد نیاز شماست 
با خرید بیش از مبلغ مشخص شده در سایت هزینه ارسال رایگان  می باشد. که باعث صرفه جویی بیشتر در وقت و هزینه شما می شود.هزینه کالای مورد نظر خود را میتوانید چه به صورت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی  و چه به صورت پرداخت در محل ( نقد یا با استفاده از دستگاه کارت خوان ) پرداخت کنید.


مشکلات محصولات


در صورتی که محصولات مشکلاتی را داشتن اعم از شکل بسته بندی و هر موارد ما را مطلع کنید تابا ضمانت تعویض ۲۴ ساعته دیگر نگران چیزی نباشید .
فروشگاهاینترنتی شیراز۱۷۱۷ در کنار شماست .
همیشه و هر جا کالای مورد نیاز خود را با سرعت بالا خریداری کنید.

بیشتر